Sürekli daha iyiyi hedefliyoruz...

2020 yılında, kurucumuz Tolga Aykut ile Mahzen Media olarak çıktığımız bu yolculukta çok sayıda sanatçı için danışmanlık yaptık. Değişim, mükemmelliğin temelini oluşturur düşüncesiyle 2021 yılında kendimizi ve ekibimizi yeniledik ve yepyeni, daha güçlü, daha donanımlı bir MAHZEN MEDİA olarak karşınızdayız.

Hem ülkemizde, hem dünya çapında geçerliliği olan; kendine inanan insanlara umut ışığı olabilecek bir markayız. Sürekli daha iyiyi hedefliyor ve ulaşıyoruz. Yol arkadaşlarımızın sorunları çözümlüyor ve başarıları paylaşıyoruz. Beklentilerinin tamamını karşılıyoruz. Değişen ve gelişen dünyada üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri, yaratıcılığı ön planda tutarak, yol arkadaşlarımız ile uzun vadeli çalışıyor, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcılık sağlıyoruz. Verimliliğini sürekli kılarak, pozitif değer üreterek sektörümüz liderleri arasında yer alıyoruz.

Parlama fırsatı bulamamış yıldızlara, güneşi çeviriyoruz. Sanat dünyasına yeni bir soluk ve bakış açısı getirerek ve bu işi yaparken de etik davranarak kalitemizi güven ile perçinliyoruz. Vizyonumuz doğrultusunda ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı oluyoruz. Güvenilir, dürüst, istikrarlı, adil, uzlaşmacı, yenilikçi, hızlı ve esnek çalışma prensiplerine her zaman uyuyoruz.

Yönetim Kurulumuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat

Tolga Aykut

CEO/Kurucu Ortak

Muhammed Aykut

CFO/Kurucu Ortak

Şüheda Gül

COO

Arda Yüksel

CIO

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Birlikte nasıl çalışabileceğimizi ve bilinmeyeni nasıl keşfedebileceğimizi öğrenmek ister misin?